עלינו

אודותינו

הפעלות, חוגים ושיעורים של משחקי חשיבה וקופסה מהדור החדש

חדרי בריחה ניידים לילדים לאירועים וימי הולדת

מי אנחנו

אני אליעזר, בן 40 מגבעתיים, נשוי ואב לשלוש. בעברי עסקתי בחברות פרסום בתור מקדם אתרים ודפי פייסבוק עסקיים אך מאז שאני זוכר את עצמי אני חי ונושם משחקי קופסה ודואג להזין את האהבה הזו באוסף מרשים של משחקים מהדור החדש (שרק גדל עם הזמן) ובזמן איכות עם חבריי שחולקים איתי את האהבה הזו, אפילו אשתי בעניין 🙂

השאיפה שלנו

הקמתי את החברה כיוון ובער בי הצורך לפעול להקטנת זמן מסך וחיבור הילדים למשחקים שאהבנו לשחק שאנחנו היינו ילדים, משחקים שעוזרים בפיתוח מחשבה, משפרים תיקשרות בין אישית, קריאת מצבים חברתיים, מעודדים חיברות, מסייעים בהבנת טקטיקה ובניית אסטרטגיה ואף עוזרים בבעיות קשב וריכוז.

המשחק שלי

בשנת 2015 חלמתי, פיתחתי, שכללתי, שיפרתי, התייעצתי ועבדתי קשה עד שהגעתי למוצר המוגמר: משחק הקלפים FRUIT CASE מעשה בפירות אותו הוצאתי לאור בעזרת מימון המונים. המשחק הזה מלווה אותי בחוגים ובימי המשחק המשותפים להורים וילידים שאני מקיים בשנים האחרונות והוא גאווה עצומה שלי.

"משחקי קופסה יכולים לעזור בהתפתחות הילד, האתגר שיוצר המשחק והרצון לנצח עם ההבנה שלפעמים גם מפסידים, עוזרים לילד ללמוד שיעור לחיים ולכן כדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם את ההתנסות במשחק. במהלך החוגים אני מציג משחקי חשיבה לגילאי 5 ומעלה, משחקים שמשעשעים, מפעילים ומפתחים את המחשבה וכך הילדים, אתם ואני יוצאים נשכרים מתהליך"
משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים

הלקוחות המרוצים שלנו